حضور مدیر کل بهداشت و درمان سازمان زندانهای کشور در استان مرکزی

مدیر کل بهداشت و درمان سازمان زندان های کشور با حضور در استان مرکزی و بازدید از اقدامات و فعالیتهای  حوزه  بهداشت و در مان  زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی با توضیحات دکتر دهقانی مسئول بهداشت و درمان این اداره کل از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات و فعالیت های حوزه بهداشتی و درمانی و اجرای پروتکل اجرایی مقابله با شیوع بیماری کرونا در  زندانهای استان  قرار گرفت .

دکتر تشکریان در این بازدید با تقدیر از وضعیت مطلوب و برنامه های خوب حوزه بهداشت و درمان در زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی توجه به سلامت جسمی و روحی زندانیان را گامی حیاتی در امر اجرای برنامه های اصلاحی وتربیتی آنان عنوان نمود .

وی با اشاره به اقدامات خوب و اثر بخش  در مدیریت بحران و  تأمین ملزومات و تجهیزات مورد نیاز در بخش پیشگیری از شیوع بیماری  کوید ۱۹ در زندانهای استان مرکزی  ثمره ارزشمند این اقدامات را سلامت حال حاضر  زندانیان به عنوان بخشی از جامعه انسانی و فضای سالم و عاری از ویروس خطرناک کرونا در زندانهای استان  عنوان  نمود  .

مسئول اداره بهاشت ودر مان  زندان های استان مرکزی نیز ضمن تقدیرا از حضور دکتر تشکریان در استان مرکزی بر تلاش زندان های استان در حوزه بهداشت و درمان  جهت توسعه و بهبود سلامت ، بهداشت محیطی و فردی ، پیشگیری از  شیوع بیماری ها و … زندانیان تصریح نمود .

دکتر مجتبی دهقانی  با تشریح همکاری گسترده حوزه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی استان با زندانها و تقدیر از مسئولین مربوطه در این حوزه ها در استان مرکزی افزود : با توجه به وضعیت خاص  زندانها و ضرورت ارتقاء وضع موجود نیازمند مساعدت بیشتر دستگاه های مرتبط با حوزه های سلامت و بهداشت و درمان می باشیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*