حفظ سرمایه انسانی ضرورت اصلی تحقق اهداف زندانبانی اسلامی

حفظ سرمایه انسانی ضرورت اصلی تحقق اهداف زندانبانی اسلامی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه شورای اداری زندانهای استان با حضور روسای ستادی و زندانهای این استان در زندان مرکزی اراک تشکیل شد.


در این جلسه پس از پیگیری مصوبات جلسه قبلی این شورا و همچنین ارائه گزارش و بیان مسائل و مشکلات توسط روسای زندانهای تابعه و روسای ستادی اداره کل مديركل زندانهای این استان با تبریک هفته نیروی انتظامی از زحمات پرسنل کادر انتظامی شاغل در زندانهای استان تقدیر نمود .
رئیس شورای اداری زندانهای استان مرکزی در ادامه ضمن تشریح وضعیت جمعیت کیفری زندانهای استان و تقدیر از همکاری گسترده مجموعه قضایی استان با زندانها تعامل هر چه نزدیکتر با مسئولین قضایی و حضور بیشتر قضات در زندانها را عامل مهمی در رفع مشکلات زندانیان و به تبع آن کاهش جمعیت کیفری زندانها عنوان نمود .
فلاحتی مطلق در ادامه با تاکید بر توجه به سرفصل های اخلاقی و قانونی در حوزه خدمات زندانبانی توجه هر چه بیشتر به مجموعه کارکنان با تجربه، خدوم و تلاشگر زندانها به عنوان سرمایه مهم انسانی و دقت نظر در حفظ و صیانت از این سرمایه ارزشمند و کمک به رفع مشکلات آنها را از نکات مهم در تحقق اهداف اصلاحی وتربیتی سازمان برشمرد.
در ادامه این جلسه همچنین دکتر دهقان مسئول بهداشت و درمان اداره کل به تشریح روند اجرایی استفاده از دفترچه های بیمه درمانی در جهت کاهش هزینه های درمانی زندانیان و همچنین روسای ستادی و زندانها به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*