حمایت از خانواده زندانیان عامل بازدارنده موج دوم ارتکاب جرم

حمایت از خانواده زندانیان عامل بازدارنده ایجاد موج دوم ارتکاب جرم

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اراک برگزار شد.


در این جلسه ابتدا دکتر قاسمی دادستان مرکز استان ضمن تقدیر از فعالیتهای انجمن و کمک های خیرین در رفع بخشی از مشکلات خانواده زندانیان به عنوان قشری آسیب پذیر و در معرض خطرات اجتماعی ، اقتصادی و … درخصوص وظایف محوله به انجمن حمایت از زندانیان و نحوه ادامه فعالیت انجمن حمایت شهرستان اراک به بیان نکاتی پرداخت.
رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اراک در ادامه با تشریح نقش انجمن در پیشگیری از معضلات اجتماعی با پیگیری مشکلات خانواده زندانیان این نقش اثر بخش را عامل بازدارنده ایجاد موج دوم ارتکاب جرم در خانواده زندانی عنوان نمود .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت توجه به بیشتر به مشکلات خانواده زندنیان بر استفاده هر چه بیشتر و گسترده از کلیه ظرفیتهای اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی ، حمایتی و .. سطح استان در پیشبرد این هدف ارزشمند و کاهش آثار مخرب حبس بر خانواده مددجویان و حمایت از خانواده زندانیان تاکید نمود .
در ادامه جلسه موضوع درخواست تعدادی از خانواده زندانیان و نحوه برگزاری برنامه جشن روز ۵ خرداد روز ملی حمایت از خانواده زندانیان بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری به عمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*