ديدار مدیر کل زندانهای استان مرکزی با امام جمعه و فرماندار خمین

ديدار مدیر کل زندانهای استان مرکزی با امام جمعه و فرماندار خمین
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی همزمان با برگزاری جشنهای گلریزان ستاد دیه جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد مدیر کل زندانهای این استان به همراه مدیر عامل ستاد دیه  و رئیس زندان شهرستان خمین با امام جمعه، فرماندار و تعدادی از خیرین این شهرستان دیدار نمود .


در این دیدارها مدیر کل زندانهای استان مرکزی با تشریح روند اجرایی جشن های گلریزان و برنامه های پیش بنی شده جهت کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد ، وضعیت عملکرد ستاد دیه استان و آمار میزان کمکهای خیرین و تعداد آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت : در حال حاضر تعداد ۴۱ نفر محکوم جرایم غیر عمد در زندان شهرستان خمین زندانی هستند که برای آزادی این افراد نیاز به کمک خیرین میباشد .
فلاحتی مطلق در ادامه گفت:کلیه کمکهای خیرین این شهرستان به آزادی زندنیان جرایم غیرعمد این شهرستان اختصاص خواهد یافت و سال گذشته با کمک خیرین ۳۶ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد خمین از زندان آزاد شدند .
امام جمعه و فرماندار شهرستان خمین نیز در این دیدار با اشاره به ثمرات و نتایج دنیوی و اخروی پیگیری مشکلات افراد گرفتار و کمک به همنوعان در خصوص برگزاری هر چه باشکوهتر جشن گلریزان شهرستان خمین در تارخ ۶/۳/۹۷ قول مساعدت و همکاری دادند .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*