دیدار مدیر کل زندانهای استان مرکزی با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیر کل زندانهای استان مرکزی با نماینده ولی فقیه در استان
مدیر کل زندانهای استان مرکزی به همراه رئیس اداره فرهنگی این اداره کل با آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان اراک دیدار و گزارشی از وضعیت موجود زندانهای استان از نظر خدمات در حال ارائه و اقدامات انجام شده ارائه نمود.


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی علی عباس فلاحتی مطلق در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان اراک گفت: سازمان زندانها با وجود محدودیتهای موجود با تمام ظرفیت خود در راستای تحقق و تامین امینت اجتماعی و سلامت جامعه تلاش مینماید و اقدامات گسترده انجام شده طی دو سال گذشته در راستای استاندارد سازی ارائه خدمات و ارتقاء حقوق شهروندی و کرامت انسانی مخاطبین و مراجعین  شاهد این مدعاست .
در ادامه آیت الله دری نجف آبادی ضمن تقدیر از فعالیت های گسترده صورت گرفته در زندان های استان طی دو سال گذشته گفت: تحقق برنامه های آموزشی، اصلاحی و تربیتی در زندان ها با کار شبانه روزی و اقدامات انجام شده حتی با توجه محدودیتهای موجود ثمره ای ارزشمند و قابل قبول به دنبال خواهد داشت .
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی درادامه با اشاره به عفو گسترده محکومین از سوی مقام معظم رهبری ابراز امیدواری کرد بهره مندی این گروه از زندانیان از رأفت اسلامی سرآغاز بازگشت سلامت آنها به جامعه و کمک به سلامت فکری ، روانی ، اجتماعی و اقتصادی خانواده های آنها باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*