دیدار مدیر کل و مسئولین زندانهای استان مرکزی با رئیس کل دادگستری و معاونین قضایی استان

دیدار مدیر کل و مسئولین زندانهای استان مرکزی با رئیس کل دادگستری و معاونین قضایی استان

مدیر کل زندانهای استان مرکزی به همراه مسئولین این اداره کل ضمن دیدار با رئیس کل دادگستری، دادستان ، قائم مقام ، و معاونین مجموعه قضایی استان با تبریک سال جدید به ارائه گزارش آمار و عملکرد حوزه های مختلف زندانهای استان در سال گذشته پرداخت.


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی فلاحتی مطلق دراین دیدارها که در محل دادگستری کل استان و حوزه های دادستانی، قائم مقام و معاونین دادگستری کل استان انجام شد ضمن تقدیر از مساعدت و همکاری نزدیک مجموعه حوزه های قضایی استان در سال گذشته با زندانهای استان ابراز امیدورای کرد در سال جدید با اتخاذ تدابیر اثر بخش طبق روال گذشته و ادامه تعامل و روند مطلوب جاری نتایج موثری در حوزه کاهش جمعیت کیفری و ساماندهی زندانها حاصل شود .
رئیس کل دادگستری و مجموعه تحت امر ایشان نیز با اشاره به اقدامات گسترده و شاخصی که درحوزه های عمرانی،فرهنگی،تربیتی ، آموزشی،بهداشتی و درمانی ، اشتغال و حرفه آموزی، امنیتی و انتظامی و .. در زندانهای استان انجام شده است ابراز امیدواری کردند در سال جدید با توجه به وسعت و گستردگی خدمات ارائه شده توسط این اداره کل به منظورکسب نتایج هرچه پربارتر بازگشت سلامت و سعادتمندانه زندانیان به جامعه این اقدامات ارزشمنمد و ثمر بخش کما فی سابق روند رو به رشدی داشته باشد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*