رئیس کل دادگستری استان مركزي : فعالیتهای زندانهای استان مرکزی قابل ارائه در سطح کشوری است  

رئیس کل دادگستری  استان  مركزي  : فعالیتهای زندانهای استان مرکزقابل ارائه در سطح کشوری است

به گزارش روابط عمومی زندان  هایاستان مرکزی  رئیس کل دادگستری این  استان  با حضور در جلسه شورای اداری این اداره کل ضمن تقدیر از اقدامات گشسترده و ارزشمند این اداره کل در کلیه حوزه ها بسیاری از این اقدامات را قابل ارائه و طرح در سطح کشوری عنوان نمود .

حجت الاسلام عبدالهی پس از بازدید سرزده از زندان  مرکزی با حضور در جمع روسای زندانها و ستادی اداره کل زندانهای استان در جلسه شورای اداری با تاکید بر ضرورت نو گرایی و اجرای ایده های جدید و منطبق با شیوه های اصلاحی  و تربیتی اثر گذار بخشی از تاکیدات رئیس قوه قضائیه در خصوص توجه به مشکلات زندانیان و خصوصا رسیدگی به وضعیت  زندنیان تحت قرار و تعیین تکلیف پرونده این افراد در کمترین زمان ممکن  پرداخت .
 رئیس کل دادگستری استان مرکزی زندانیان را بخشی از جامعه انسانی عنوان نمود که در معرض آسیب های اجتماعی و  نیازمند ملاطفت و رفتار انسانی  در جهت کمک به بازگشت آنها به زندگی  سلامت اجتماعی بوده  و توجه به این امر  باعث کاهش استرس و مشکلات روحی و روانی  این جامعه هدف  و خانواده آنها خواهد شد .
  وی همچنین بر حفظ  شخصیت و  جایگاه  زندانبانان و کارکنان زندانها به عنوان کسانی که در شغلی سخت و پر استرس فعالیت می نمایند تاکید نمود و با اشاره به ضروت تعامل هر چه بیشتر مجموعه قضایی  افزود : کارکنان مجموعه زندانها  به عنوان  بخشی مهم و  اثر گذار  در دستگاه قضایی استان و عوامل مستقیم درگیر در نگهداری زندانیان در راستای  تأمین امنیت جامعه محسوب میگردند و زحمات شبانه روزی و پر صعوبت آنها شایسته تقدیر و توجه خاص مجموعه قضایی می باشد  .
در ادامه مدیر کل زندانهای استان ازحسن توجه و حضور مستمر و مداوم رئیس کل دادگستری استان در زندانها   و دقت نظر وی به مشکلات موجود تقدیر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*