راه اندازی ساختمان قرارگاه مرکزی و اداری اردوگاه کار درمانی استان مرکزی

اه اندازی ساختمان قرارگاه مرکزی و اداری اردوگاه کار درمانی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی زندانها ی استان مرکزی بهره برداری از پروژه قرارگاه مرکزی و اداری اردوگاه کار درمانی و حرفه آموزی استان مرکزی با حضور مدیر کل فرهنگی تربیتی سازمان  زندانهاي  کشور  آغاز  شد.

بر اساس این گزارش پس از حضور حجت الاسلام رستمی در استان مرکزی و  بازدید از پروژه آماده بهره برداری قرار گاه مرکزی و اداری اردوگاه کار درمانی با برگزاری گردهمایی روحانیون و کارکنان فرهنگی تربیتی  زندانهای این استان در سالن جلسات این ساختمان  بهره برداری از  پروژه آغاز  شد.

مدیر کل فرهنگی تربیتی سازمان زندانهاي  کشور پس از بازدید  فعالیتهای فرهنگی و تربیتی زندانهاي  تابعه این استان با حضور در جمع روحانیون و کارکنان فرهنگی تربیتی ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند انجام شده در زندانهای این استان توفیقات حاصله را نتیجه مدیریت جهادی و منحصر به فرد مدیر کل زندانها وتلاش شبانه روزی کارشناسان و روحانیون مجموعه فرهنگی زندانهای استان عنوان نمود.

رستمی کار در زندان را فرصتی مغتنم و ارزشمند در عین صعوبت و سختی  کار برای کمک به تعالی معنوی  با گره گشایی از کار افراد گرفتار و تلاش در جهت اصلاح تفکر و شخصیت افراد آسیب دیده جامعه و بازگشت آنها به سلامت روحی و اجتماعی دانست و به کارکنان حوزه فرهنگی زندانها توصیه نمود از این فرصت مهم نهایت استفاده را ببرند.

مدیر کل فرهنگی تربیتی سازمان زندانهای کشور کمک به حفظ آبرو و اعتبار شخصیت افراد در زندانها را اصلی مهم و اساسی در ایجاد فضای صمیمی و پیشگیرانه از ناآرامی فکری و روحی در حوزه کارکنان زندانها عنوان نمود و کلیه بخشهای در حال خدمت را به ایجاد فضای برادری و صمیمیت و توانمند نمودن مجموعه های در حال خدمت در حال خدمت به منظور افزایش بازدهی مجموعه و تحقق رسالت انسانی و اسلامی  سازمان زندانها توصیه نمود .

حجت الاسلام رستمی سرفصل اصلی و مهم و نسخه شفا بخش و اثر گذار در برنامه های فرهنگی و تربیتی زندانها را توسعه و ترویج فرهنگ غنی اقامه نماز در بین زندانیان  و در ادامه این روند توسعه فعالیتهای قرآنی و دیگر برنامه های پیش بینی شده اعلام نمود .


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*