رضایت اولیاء دم با حضور رئیس سازمان زندانهای کشور

 به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اراک این زندانی با مداخله مدیر و مددکاران و گروه سفیران نجات زندان مرکزی اراک و با گذشت اولیا دم به زندگی بازگشت .

این اتفاق پس از پیگیری گروه سفیران نجات زندان مرکزی در راستای دستورالعملها و تاکیدات مسئولین دستگاه قضایی کشور مبنی استفاده از ظرفیت اعتبار بزرگان و افراد صاحب نفوذ کلام و احترام دربین مردم توسعه صلح و سازش و همچنین رایزنی با خانواده اولیاء دم و نهایتاً حضور دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور رخ داد .
دکتر جهانگیر در گفتگو با واحد خبر شبکه آفتاب استان مرکزی در این باره گفت : این اتفاق ارزشمند و نمونه های متعدد مشابه آن در زندانهای کشور با پیگیری و رایزنیهای به عمل آمده توسط مسئولین و مددکاران زندانها حاصل شده است .
بازرس ویژه دستگاه قضایی کشور با حضور در منزل اولیای دم ضمن قدر دانی و ستایش این اقدام انسانی و بزرگ خطاب به آنها گفت : اثرات و تبعات خیر این اقدام بزرگ تا سالها در خانواده شما باقی خواهد بود و اثرات این اقدام انسانی در افکار عمومی جامعه گامی اثر بخش در ترویج فرهنگ گذشت و صلح و سازش خواهد بود .
در این دیدار که در منزل اولیا دم در منزل اولیای دم در ساعات پایانی روز و با توجه به بعد مسافت در روستاهای دور شهرستان خنداب و خستگی سفر استانی و جلسات متعدد دکتر جهانگیر انجام شد یک جلد کلام ا… مجید به رسم یادبود و تقدیر از این اقدام ارزشمند و انسانی توسط رئیس سازمان زندانها به این خانواده اهدا شد .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی نیز در این مراسم گفت : زندانی مذکور که به جرم قتل عمد به واسطه درگیری مدت ۶ سال در زندان به سر می برد و در آستانه اجرای حکم قصاص قرار داشت با رضایت خانواده مقتول از مرگ نجات یافته و به زندگی باز گشت و از ابتدای سال تاکنون جاری با پیگیری گروه سفیران نجات زندانهارضایت اولیای دم ۶ محکوم به قصاص اخذ شده است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*