زنگ انقلاب در زندان اراک با حضور معاون قضایی دادگستری استان مرکزی نواخته شد

زنگ انقلاب در زندان اراک با حضور معاون قضایی دادگستری استان مرکزی نواخته شد…

ویژه برنامه های گرامیداشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر زندانهای استان مرکزی با نواخته شدن زنگ انقلاب در زندان مرکزی اراک آغاز شد.


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی ویژه برنامه های دهه مبارک فجر در مجموعه زندان های استان با نواخته شدن زنگ انقلاب همزمان با سالروز لحظه ورود معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به ایران آغاز شد.
به مناسبت گرامیداشت این روز شجاعی معاون قضایی دادگستری کل استان طی سخنانی در جمع مددجویان در خصوص حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب گفت : تنها راه سعادت ملت اطاعت از ولایت فقیه و ادامه راه شهدای انقلاب و دفاع مقدس است و نواخته شدن زنگ انقلاب تجديد حيات انقلاب به آيندگان و يادآور ايام شكوهمند پيروزي انقلاب و خاطرات و برگ های زرین ایران و انقلاب اسلامی است.
شجاعی با تشریح بخشی از دستاوردهای پرشکوه دهه فجر اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران نتيجه همدلی و يكپارچگي مردم به رهبري فرزانه امام خميني(ره) است که با تبعبت ملت غیور ایران از مقام معظم رهبري به مسیر پر افتخار خود ادامه خواهد داد .
معاون قضایی دادگستری کل استان مرکزی در ادامه به همراه روسای شعب کیفری و تعدادی از قضات شعب در جمع مددجویان حضور و به گفتگوی چهره به چهره با تعداد ۵۰ نفر از آنها پرداخت.
این مقام قضایی استان در پایان ضمن ابراز رضایت از وضعیت موجود زندان و برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی پیش بینی شده جهت مددجویان از زحمات مجموعه مدیریت و کارکنان زندان تقدیر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*