ششمین حضور اردوگاه کاردرمانی استان مرکزی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

ششمین حضور اردوگاه کاردر مانی استان مرکزی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
به گزارش روابط عمومی اردوگاه کار درمانی اراک با همکاری حوزه معاونت  فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور و همزمان با برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی  کتاب تهران این اردوگاه حضور موفقی در این نمایشگاه داشت .

به گفته محمدحسن نصیری  رئیس اردوگاه کاردرمانی استان مرکزی با همکاری و موافقت مراجع قضایی استان مددجویان فعال کتاب این زندان با حضور در سی و دومین نمایشگاه بین المللی  کتاب تهران و رایزنی با مدیران و مسئولین غرفه ها و ناشران شرکت کننده تعداد ۶۰۰ کتاب اهدایی به ارزش ۱۲۲ میلیون ریال جهت استفاده مددجویان این زندان جمع آوری نمودند.
بر اساس این گزارش و به گفته محمد حسن نصیری  ناشران شرکت کننده در نمایشگاه ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای قابل تحسین   فرهنگی تربیتی زندانها خصوصا اردوگاه کاردرمانی استان مرکزی و مشارکت در این امر فرهنگی و ارزشمند ، حضور مددجویان  در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را نشانه ای از وجود برنامه ریزی های منسجم فرهنگی با رویکردهای  اثر بخش و تربیتی در سازمان زندانها عنوان نمودند .
به گفته رئیس اردوگاه کاردرمانی استان مرکزی در ۶ سال گذشته تعداد ۸۰۰۰ جلد کتاب از طریق ناشرین نمایشگاه بینالمللی به کتابخانه این زندان اهدا شده است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*