ضرورت ارتقاء خدمات به خانواده زندانیان در آستانه سال جدید

ضرورت ارتقاء خدمات به خانواده زندانیان در آستانه سال جدید
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مديركل زندانهای این استان در جلسه شورای اداری این اداره کل که با حضور روسای ستادی و زندانهای استان برگزار شد به تشریح بخشی از سرفصل ها و تاکیدات امنیتی، انتظامی حوزه زندانبانی در ایام تعطیلات نوروز و آغاز سال جدید پرداخت.


علی عباس فلاحتی مطلق ضمن معرفی محسن افشاری به عنوان معاون سلامت و اصلاح و تربیت اداره کل راهکارهای لازم جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به مراجعین زندانها و خانواده زندانیان و همچنین حفظ امنیت زندانها و دقت در انجام محوله در حوزه های امنیتی و انتظامی زندانها در آستانه سال جدید و ایام تعطیلات نوروز را مورد تاکید قرار داد .
وی همچنین ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و همچنین ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بهره گیری از فیوضات معنوی وسیره اهل بیت و خصوصاً دخت مکرم نبی گرامی اسلام را یکی از راه های دستیابی به سعادت و موفقیت عنوان نمود .
رئیس شورای اداری زندانهای استان مرکزی در ادامه ضمن تقدیر از تعامل خوب و ارزنده مجوعه دستگاه قضایی و خصوصا رئیس کل دادگستری استان و همچنین زحمات کلیه مجموعه های در حال خدمت زندانهای استان در طول یک سال کار و تلاش جهادی که با هدف خدمت به قشری آسیب دیده اجتماعی و نیازمند حمایت انجام گرفته و منجر به نتایج ارزنده و ماندگار با بهره گیری حد اکثری از حد اقل منابع و امکانات در سطح زندانهای استان گردیده است همدلی ،وفاق ، همکاری و نیت الهی در مجموعه کارکنان خدوم زندانها را دلیل توفیقات به بدست آمده عنوان نمود .
فلاحتی مطلق در ادامه با اشاره به نزدیکی سال جدید ضرورت توجه هر چه بیشتر در ارائه خدمات به خانواده زندانیان در حوزه مراجعه به زندانها و همچنین تلاش در جهت کمک به رفع بخشی از مشکلات خانواده و فرزندان زندانیان در حوزه انجمن های حمایت از خانواده زندانیان را مورد تاکید ویژه قرار داد .
وی در پایان سخنان خود توجه به ارتقاء امینت زندانها در ایام تعطیلات سال جدید و همچنین توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین کارکنان ، زندانیان و سربازان وظیفه به عنوان عامل بازدارنده وقوع جرم و جریانی اثر گذار و فراگیر درتغییر درست نگرش و تفکر انسان را مورد توجه قرار داد .
در این جلسه همچنین مدیر عامل ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی و مدیر عامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان اراک به ارائه گزارش عملکرد حوزره های کاری خود در سال ۹۷ پرداختند .
مدیر عامل ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی به تشریح دستوالعمل اجرایی و برنامه ریزی های به عمل آمده جهت برگزاری جشن های گلریزان ستاد دیه کشور در ماه مبارک رمضان سال ۹۸ پرداخت و از روسای زندانها و ستادی زندانهای استان خواست تا ستاد دیه را در برگزاری هر چه بهتر این مراسم جهت جمع آوری کمک خیرین به منظور کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد از زندان یاری نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*