ضرورت توجه و جدیت در پاسخگویی به درخواست های مردمی

ضرورت توجه و جدیت در پاسخگویی به درخواست های مردمی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه شورای اداری این اداره کل با حضور روسای ستادی و زندانهای استان در سالن جلسات مرکز آموزش منطقه ای زندانهای استان و به میزبانی اردوگاه کاردرمانی  برگزار شد.

مدیرکل زندانهای استان مرکزی و رئیس شورای اداری زندانهای استان در این جلسه با تبریک ولادت حضرت زینب (س) به عنوان احیا کننده نهضت حسینی و یادآوری ضرورت گرامیداشت حماسه روز ۹ دیماه بر ضرورت حضور گسترده در این مراسم تاکید  نمود .

مدیرکل زندانهای استان مرکزی با اشاره به دستور العمل ابلاغی رئیس سازمان زندانها جدیت در پاسخگوی به مراجعین و اطلاع رسانی به کلیه بخشهای در حال خدمت به منظور  توجه ویژه به پیگیری مواد مورد درخواست ارباب رجوع  در حوزه های کاری در حال ارائه خدمت زندانهای استان را مورد تاکید ویژه قرار داد .

علی عباس فلاحتی مطلق در این جلسه همچنین گفت: در وضعیت فعلی و با توجه به کمبود محسوس نیروی انسانی ضروت توجه به حفظ و صیانت از سرمایه انسانی ارزشمند، با تجربه و تلاشگر زندانها و تلاش در جهت سلامت و صیانت از آنها  را ضروری  عنوان نمود  و توسعه برنامه های رفاهی  به منظور ارتقاء و توانمند سازی روحی و جسمی کارکنان با تدوین و اجرای برنامه های متنوع  را از برنامه های این اداره کل اعلام نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*