مراسم تجلیل از بازنشستگان زندانهای استان مرکزی برگزار شد

مراسم تجلیل از بازنشستگان زندانهای استان مرکزی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مراسم تجلیل و تقدیر از تلاش و کوشش خستگی ناپذیر کارکنان بازنشسته این اداره کل که در سالهای گذشته پس از سال ها خدمات شایسته به افتخار بازنشستگی نایل شدند برگزار شد.


مدیر کل زندانهای استان مرکزی در این مراسم ضمن خیر مقدم و ادای احترام با جایگاه ارزشمند و قابل تجلیل پیشکسوتان بات عنوان سرمایه های تجربی و علمی سازمان ، با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشستگان گفت: بازنشستگان افرادی هستند که ۳۰ سال از گرانبها‌ترین سال های عمر خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به کشور قدم برداشته اند.
“فلاحتی مطلق” دوران بازنشستگی را شروع دوران جدیدی از زندگی در انتقال تجربیات و دانش دوران خدمت به نسل جدید عنوان ننمود .
وی ضمن اشاره به مسائل و مشکلات مربوط به بازنشستگان گفت: بررسی و یافتن راه‌حل‌های مناسب برای مشکلات بازنشستگان از دغدغه‌های مجموعه بوده و با وجود محدودیتهای اعتباری و امکانات موجود باید در راستای رفاه و آرامش روحی و فکری این نسل و ذخیره ارزشمند تلاش شود .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی درادامه گفت: بازنشستگی پایان کار نیست و سازمان همواره نیازمند تفکر، دانش ، تجربه ،همراهی و همفکری عزیزان بازنشسته است که با کوله باری از دانسته ها همواره راه گشای فعالیت های سایر کارکنان هستند و در کنار نیروهای جوان، مسیر بهبود را برای سازمان هموار و به پویایی و رشد شرکت کمک می کنند.
“علی عباس فلاحتی مطلق ” با اشاره به ارتقاء روز افزون و بهبود شرایط مجموعه زندانهای استان طی سالهای گذشته تاکنون تحقق این مهم را مدیون زحمات بازنشستگان از گذشته و تکمیل آن توسط مجموعه در حال خدمت  بوده که با خلوص نیت، تعهد و تخصص خویش در جهت پیشبرد اهداف شرکت از هیچ تلاشی دریغ نکردند.
وی با آرزوی سلامتی و موفقیت برای بازنشستگان و خانوادئه آنها ، از همسران و خانواده همکاران بازنشسته نیز به خاطر حمایت و پشتیبانی روحی و فکری در تمام سال های سخت کاری تقدیر و تشکر کرد.
در پایان این مراسم لوح و هدایایی به رسم یادبود به بازنشستگان اعطا شد.\

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*