مراسم تجلیل از خیرین ستاد دیه شهرستان ساوه برگزار شد

مراسم تجلیل از خیرین ستاد دیه شهرستان ساوه برگزار شد
طی مراسمی با حضور امام جمعه، رئیس دادگستری، دادستان ، تعدادی از مسئولین شهرستان ساوه و همچنین مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی و با اجرای برنامه های متنوع از تعدادی خیرین ستاد دیه این شهرستان تجلیل به عمل آمد .


به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان مرکزی در این مراسم که در سالن جلسات دادگستری ساوه برگزار شد رئیس دادگستری این شهرستان ضمن خیر مقدم و تشریح عملکرد خوب و ارزشمند ستاد دیه در این شهرستان که با حمایت و کمک خیرین انجام گرفته است از کمکهای انسان دوستانه خیرین درراستای کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد از زندان تقدیر نمود .
در ادامه مراسم مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی گفت :با توجه به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی گسترده ای که توسط ستاد دیه استان با همراهی و مساعدت اصحاب رسانه و مطبوعات طی سال های گذشته انجام شده شاهد افزایش قابل توجه سطح کمکهای خیرین و افراد نیک اندیش به آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد بود ه ایم.
حسین بیگی در ادامه افزود : در دو سال گذشته ۷۵۰ زندانی جرایم غیر عمد با کمک خیرین و همچنین گذشت شکات از زندانهای استان آزاد شده اند و در حال حاضر ۱۹۰ زندانی جرائم غیرعمد واجد شرایط در زندان‌های استان زندانی بوده و آزادی آنها در گرو مساعدت همه مردم خیر و نیک اندیش استان است .
در پایان مراسم لوح تقدیر و بسته هدایای یادبود متبرک به سوغات آستان قدس رضوی از سوی ستاد دیه استان مرکزی و رئیس دادگستری ساوه به کلیه خیرین حاضر در مراسم اهداء شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*