مراسم صبحگاه مشترک یگان انتظامی زندانهای استان مرکزی برگزار شد

مراسم صبحگاه مشترک یگان انتظامی زندانهای استان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی همزمان با هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک یگانهای انتظامی زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی و کانون اصلاح وتربیت با حضور عباس زاده دادستان سازمان قضایی نیروهای مسلح ، مدیر کل و مسئولین زندانهای استان در زندان اراک برگزار گردید.


در این مراسم سرهنگ کاظمی فرمانده یگان حفاظت زندانهای ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش و خدمات شبانه روزی یگانهای انتظامی که در زندانها فعالیت میکنند و همچنین ارائه گزارش اقدامات اجرایی و رفاهی انجام شده جهت یگانهای کادر و انتظامی زندانهای استان مجموعه مجموعه یگان حفاظت زندانهای استان را به تداوم روند موجود با هدف افزایش نظم و ارتقاء ضریب امنیتی زندانها توصیه نمود .
در ادامه دادستان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مرکزی با تقدیر از نظم و انضباط حاکم بر مجموعه انتظامی زندانها و همچنین آمار بسیار ناچیز تخلفات در یگانهای انتظامی زندان در عین انجام وظیفه ای سخت و خطیر در نگهداری و اعزام و بدرقه هنجار شکنان جامعه بر ضروت تداوم این روند با اجرای دوره های آموزشی و آشنایی با قوانین و مقررات تاکید نمود .
عباس زاده همچنین پیشگیری از هر گونه قانون گریزی و هنجار شکنی در مجموعه های نیروهای مسلح با توجه به حساسیت خاص و نگاه همیشگی کلیه جامعه بر این مجموعه ها را عاملی مهم در ثبات امنیت و آرامش جامعه دانست و لازمه تحقق این امر مهم را آموزش و پیشگیری مداوم با توجه به اصول ارزشمند اخلاقی و اسلامی عنوان نمود .
در ادامه این مراسم تعدادی از سربازان مقام آور رشته های رزمی به انجام حرکات نمایشی و رزمی پرداخته و در پایان از وظیفه های نمونه در مقوله های فرهنگی، ورزشی ، تربیتی و اجتماعی تقدیر به عمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*