مشاور رئیس  سازمان زندانهای کشور : حیات و آرامش جامعه در گرو تامین امنیت آن است

مشاور رئیس  سازمان زندانهای کشور :

حیات و آرامش جامعه در گرو تامین امنیت آن است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مرکزی  مشاور رئیس سازمان و  مدیر کل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندانهای کشور در جمع  روسای ستادی  و مسئولین زندانهای استان حضور یافت .

طی نشست مشترک مشاور رئیس سازمان و  مدیر کل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندانهای کشور و هیئت همراه با مدیر کل ،  روسای ستادی  و مسئولین اداره کل زندانهای استان مرکزی وضعیت موجود واقدامات این اداره کل تشریح گردید .

در ابتدای این نشست مدیر کل زندانهای استان مرکزی به تشریح وضعیت گذشته زندانهای استان و اقدامات انجام شده طی ۳ سال گذشته در سطح زندانهای استان پرداخت .

در ادامه مشاور رئیس سازمان زندانهای کشور  با اشاره به نقش سازمان زندانها به عنوان بخش مهمی از تامین امنیت جامعه حیات و آرامش هر جامعه را مدیون سربازان  عرصه تأمین امنیت آن جامعه دانست و از زحمات کارکنان زندانها به عنوان تلاشگران شغل پر صعوبت ، سخت و زیان آور برای روح و جسم این جهاد گران عرصه اصلاح و تربیت تقدیر نمود .

نوروزی  با تشریح روند تکامل حیات آرامش اجتماع از ترکیب صحیحی اجزا  تا تحقق کل مورد نظر حاکمیت ها   افزود : تلاش و مدیریت درست  همه اجزای یک جامعه در تحقق هدف اصلی یعنی استقرار امنیت پایدار و آرامش اثر گذار خواهد بود و اجرای اصولی برنامه های اصلاحی و تربیت توسط مجموعه زندانها میتواند در تحقق هدف اصلی سازمان زندانها درا ین خصوص موثر باشد .

مدیر کل ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندانهای کشور با اشاره به سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی با تشریح چشم انداز مثبت، اثر بخش و مهم این سفر در بلند مدت برای مجموعه قضایی استان گفت : باید تدابیر لازم در جهت استفاده بهینه از تمام ظرفیتهای ایجاد شده در این سفر برای دستگاه قضایی استان  و اداره کل زندانها اندیشیده شده و برنامه ریزی اصولی و دقیق  لازم در این راستا انجام پذیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*