معرفي ذیحساب جدید اداره کل زندانهاي استان مرکزی

معرفي ذیحساب جدید اداره کل زندانهاي استان مرکزی
با حضور مديران ادارت کل امور اقتصادی و دارایی و زندانهاي استان مرکزی « محمد خسروانی » به عنوان ذیحساب جدید اداره کل زندانهاي این استان معرفي شد.


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی در این جلسه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن تقدیر از زحمات محسن اکبری ذیحساب اسبق اداره کل زندانهای استان و معرفی « محمد خسروانی » به عنوان ذیحساب جدید این اداره کل گفت: وزارت امور اقتصاد و دارایی به عنوان ناظر اصلی نحوه مصرف بودجه دولت و امور مالی دستگاه های دولتی وظیفه خطیر و سنگینی به عهده داشته که نیازمند دقت نظر و سلامت ذیحسابان به عنوان عاملین اصلی این امر مهم میباشد .
میزرا خانی با تشریح جایگاه خاص و مهم ذیحسابی در دستگاه ها ی اجرایی بر نظارت هر چه دقیقتر با لحاظ نمودن چارچوب قانونی وظایف محوله و منطبق با آئین نامه های مالی و محاسباتی با رویکرد صیانت از مدیران و مجموعه های مالی دستگاه ها تاکید نمود .
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی در ادامه با معرفی محمد خسروانی به عنوان ذیحساب جدید اداره کل زندانها از خدمات محسن اکبری طی سالهای خدمت در این اداره کل تقدیر و برای ذیحساب جدید آرزوی موفقیت نمود .
در ادامه فلاحتی مطلق مدیر کل زندانهای استان مرکزی نیز با تقدیر از زحمات خالصانه و صادقانه ذیحساب سابق این اداره کل و با اشاره به وظایف خطیر محوله به سازمان زندانها به عنوان متولی تامین بخشی از امنیت جامعه و سختی و صعوبت کار در زندانها به تشریح جایگاه مهم ذیحسابی در ادارات اشاره و بر ضرورت همکاری و مساعدت همه جانبه از سوی مجموعه مالی زندانهای استان با ذیحساب جدید این اداره کل با هدف شفاف سازی و سلامت مالی و تسریع در روند صحیح و اصولی برنامه های در حال اجرا تاکید نمود .
در پایان ضمن ابلاغ حکم معرفی ذیحساب جدید از زحمات محسن اکبری با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*