مفهوم صرفه جویی کاهش کیفیت نیست

مفهوم صرفه جویی کاهش کیفیت نیست

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مديركل زندانهای این استان در جلسه شورای اداری این اداره کل که با حضور روسای ستادی و زندانها برگزار شد با تشریح بخشی از سرفصل ها و تاکیدات رئیس سازمان زندانهای کشور در حوزه زندانبانی اسلامی تلاش در جهت کاهش جمعیت کیفری با پیگیری وضعیت زندانیان تحت قرار و جرایم غیر عمد را مورد تاکید قرار داد.


علی عباس فلاحتی مطلق در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سفارش به بهره گیری از فیوضات معنوی این ایام ارزشمند و پر برکت ، توجه به ادای تکالیف و وظایف محوله و توجه خاص در کمک به قشر آسیب پذیر و جامعه هدف زندانها خصوصا خانواده زندانیان را مورد توجه ویژه قرار داد .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات ارزنده و تلاش مجموعه زندانهای استان در کلیه سطوح ، همدلی ، وفاق و همکاری همه جانبه در مجموعه کارکنان را دلیل توفیقات حاصله عنوان نمود .
فلاحتی مطلق در ادامه با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان و آغاز جشنهای گلریزان ستاد دیه و همچنین روز ۵ خرداد روز ملی خانواده زندانیان درخصوص ضروت توجه ویژه به این دو مقوله و جذب کمکهای خیرین در کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و مساعدت به خانواده های نیازمند زندانیان نکاتی را بیان نمود .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی همچنین ضمن تشریح وضعیت موجود اعتباری زندانها و کاستیهای موجود ، صرفه جویی در کلیه منابع و هزینه ها را امری ضرور ی عنوان نمود و در تکمیل این بحث گفت : البته مفهوم صرفه جویی کاهش کیفیت کالای مورد استفاده و خدمات ارائه شده نبوده و چه بسا در تهیه ملزومات و تجهیزات ، توجه به افزایش سطح کیفی و پرهیز از ارزان گرایی نتایج مهمی از جمله ماندگاری و بازخورد بیشتر در بازده زمانی بلند مدت و با صرفه اقتصادی و اجتماعی بیشتر در پی خواهد داشت .
در ابتدای این جلسه پس از قرائت مصوبات جلسه قبل، قرائت دستور کار جلسه و ارائه گزارش روسای زندانهای تابعه و روسای ستادی اداره کل در خصوص مشکلات و مسائل موجود زندانهای استان بحث و تبادل نظر به عمل آمد .
همچنین مدیر عامل ستاد رسیدگی به امور دیه زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی ضمن ارائه گزارش عملکرد این ستاد در سال ۹۶ گفت : در سال گذشته ۱۸۶ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد با پیگیری و کمک خیرین از زندانهای استان آزاد شده اند .
حسین بیگی در ادامه به تشریح دستوالعمل اجرایی برگزاری جشن های گلریزان ستاد دیه کشور در ماه مبارک رمضان پرداخت و از روسای زندانها و ستادی زندانهای استان خواست تا ستاد دیه را در برگزاری هر چه بهتر این مراسم جهت جمع آوری کمک خیرین به منظور کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد از زندان یاری نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*