نشست مدیر کل زندانها و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی

نشست مدیر کل زندانها و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی
مدیر کل زندانهای استان مرکزی در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه این استان به تشریح مشکلات اعتباری و وضعیت موجود این اداره کل و مشکلات حوزه های مختلف این اداره کل پرداخت .


فلاحتی مطلق مشکلات اعتباری وکمبود های ناشی از این امر را یکی از چالشهای بزرگ در اجرای برنامه های گسترده این اداره کل عنوان نمود و گفت:سختی و صعوبت کار در زندانها از جمله عوامل خطرناک و اثر گذار بر سلامتی روحی و روانی و جسمی کارکنان این مجموعه است که عدم توجه به حل مشکلات معیشتی و کمبودهای حوزه کاری آنها میتواند زمینه ساز بروز مشکلات متعدد و بیشتری در آینده باشد.
مدیر کل زندانهای استان مرکزی در این ادامه نشست خواستار تخصیص و تأمین اعتبار هزینه های لازم جهت احداث بازداشتگاه شهرستانهای شازند، خنداب ، کمیجان و زرندیه و همچنین تأمین اعتبار خدمات ایمنی جهت تامین امنیت زندانها در مواقع بحرانی و اضطراری شد.
در ادامه رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی ضمن اشاره به اقدامات گسترده و شاخصی که طی ۳ سال گذشته در حوزه های مختلف زندانهای استان انجام گرفته از تلاش و زحمات جهادی و ارزشمند مجموعه زندانهای استان تقدیر نمود و در خصوص کمک به اداره کل زندانهای استان مبنی بر رفع مشکلات مطرح شده قول مساعدت و همکاری داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*