نشست مدیر کل زندانها و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان مرکزی

مدیر کل زندانهای استان مرکزی در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه این استان به تشریح مشکلات اعتباری و وضعیت موجود این اداره کل و اقدامات اثر بخش حوزه های مختلف این اداره کل پرداخت .


فلاحتی مطلق با اعلام مشکلات اعتباری وکمبود های ناشی از این امر گفت:سختی و صعوبت کار در زندانها و درگیری مداوم با عوامل خطرناک و حوادث اجتناب ناپذیر و اثر گذار بر سلامتی روحی و روانی و جسمی کارکنان از ضرورتهای توجه به حل مشکلات معیشتی و کمبودهای حوزه کاری آنها بوده و عدم توجه به آن میتواند زمینه ساز بروز مشکلات متعددی گردد .
دکتر دهقانی رئیس اداه بهداشت و درمان زندانهای استان مرکزی نیز در در این نشست به ارائه گزارش مبسوط از اقدامات انچام شده و پیشگیرانه در بحث جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در زندانهای استان پرداخت .
در ادامه رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی ضمن اشاره به اقدامات گسترده و شاخصی که طی ۳ سال گذشته در حوزه های مختلف زندانهای استان انجام گرفته از تلاش و زحمات جهادی و ارزشمند مجموعه زندانهای استان تقدیر نمود و در خصوص کمک به اداره کل زندانهای استان مبنی بر رفع مشکلات مطرح شده قول مساعدت و همکاری داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*