نشست مدیر کل زندانها و  فرمانده انتظامی استان مرکزی 

نشست مدیر کل زندانها و  فرمانده انتظامی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان  مرکزی نشست مشترک مدیر کل زندانها و فرماندهی انتظامی استان با حضور  معاونین و مسئولین دو مجموعه  در  محل ستاد فرماندهی انتظامی برگزار  شد.

بر اساس این گزارش در این جلسه سرهنگ مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی ضمن تقدیر از اقدامات گسترده انجام شده و ایجاد زیر ساخت های اثر گذار امنیتی و پیشگیرانه در زندانهای استان به بیان نکاتی درخصوص نحوه همکاری بیشتر در جهت کمک  به ارتقاء امنیت پیرامونی زندانها، تأمین امنیت اعزام و بدرقه زندانیان به مراجع قضایی ، مراکز انتظامی ، بهداشتی و درمانی و … و همچنین اجرای طرحهای آموزشی و مانورهای آزمایشی کنترل اغتشاشات پرداخت .

سرهنگ مفخمی شهرستانی در ادامه افزود : کار در حوزه زندانها کاملا تخصصی و مهم و نیازمند تجربه و علم  با رویکرد کاربردی شدن علم در حوزه اجرا بوده و اقدامات گسترده انجام شده در زندانهای استان شاهد مستدل این موضوع است و حوزه یگان حفاظت زندانها از بخشهای  اولویت دار، مهم و مورد توجه فرماندهی انتظامی استان می باشد  .

درادامه مدیر کل زندانهای استان مرکزی نیز با اشاره به تعامل و همکاری خوب و نزدیک فرماندهی انتظامی استان ، مجموعه معاونین و فرماندهان انتظامی حوزه استان با زندانها  و تشریح ماموریت سازمان زندانها در راستای کمک به اصلاح و تربیت مجرمین لازمه تحقق این امر ارزشمند انسانی را تأمین امینت عنوان نمود و از همکاری مجموعه انتظامی استان در این خصوص تقدیر نمود .

در ادامه نشست با توجه به بازنشستگی فرماندهی یگان حفاظت زندانهای استان درخصوص  معرفی فرمانده جدید این مجموعه و همچنین همکاری در اجرای برنامه مانورهای مشترک در نیمه دوم سال بحث و تبادل نظر به عمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*