نشست مشترک رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل زندانهای استان مرکزی

نشست مشترک رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل زندانهای استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی جلسه مشترک رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرکل زندانهای استان در محل دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد .


بر اساس این گزارش مدیر کل زندانهای استان مرکزی ضمن تبریک انتصاب دکتر جمالیان به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ، از همکاری اثر بخش و خوب مجموعه علوم پزشکی با اداره کل زندانها در سطح استان که زمینه ساز ارتقاء سطح خدمات بهداشتی و درمانی و ایجاد بستر مناسب جهت توسعه همکاری مشترک به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی بیشتر به جمعیت هدف زندانها از سالهای گذشته تاکنون بوده تقدیر نمود .
فلاحتی مطلق همچنین با اشاره به این موضوع که جامعه پزشکی قشر فرهیخته و اندیشمند کشور بوده که رعایت شان و جایگاه آنها در همکاری با اداره زندانها مورد تاکید میباشد افزود : زندانیان به عنوان بخشی از جامعه انسانی نیازمند حمایت مداوم مجموعه بهداشتی و درمانی استان هستند .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز با اشاره به خدمات در حال ارائه به زندانیان توسط سازمان زندانها گفت:طرح های اجرایی زندانها از جمله ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ، برنامه های کاهش آسیب و کنترل بیماریها در سطح دستگاه های فعال کشور قابل توجه و ارزشمند می باشد.
دکتر جمالیان از آمادگی کلیه معاونتهای دانشگاه علوم پزشکی در حمایت از فعالیتهای بهداشتی و درمانی اداره کل زندانهای استان خبر داده و قول همکاری هر چه بیشتر در این زمنیه را داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*