نشست هم اندیشی  مسئولین بازرسی زندانهای استان مرکزی 

نشست هم اندیشی  مسئولین بازرسی زندانهای استان مرکزی

جلسه هم اندیشی مسئولین ارزیابی عملکرد،  بازرسی و رسیدگی به شکایات  زندانهای  استان مرکزی در دفتر سرپرست این اداره در اداره کل برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی  در این جلسه ابتدا  میر کاظمی  سرپرست  اداره ارزیابی عملکرد،  بازرسی و رسیدگی به شکایات  اداره کل   با تشریح وظایف این واحد در زندانها ضرورت شناخت دقیق و توانایی تحلیل، بررسی و ریشه یابی  نقاط  ضعف و آسیب پذیر مجموعه زندانها و تلاش در جهت رفع مشکلات احتمالی در حوزه های یاد شده را تحلیل نمود .

سید محمد میر کاظمی با اشاره  خدمات متعدد و متنوع در حال ارائه  زندانها  اهمیت توجه به  قوانین و آئین نامه های ابلاغی  در حوزه های ایجاد امینت، نظم ، رعایت حقوق شهروندی و توجه به کرامت انسانی زندانیان و خانواده آنها و …  بخش مهمی از وظایف مسئولین ارزیابی عملکرد،  بازرسی و رسیدگی به شکایات  زندانها عنوان نمود و  توجه به رعایت حقوق زندانیان و خانواده آنها به عنوان جمعیت هدفی در معرض آسیب های متعدد اجتماعی را یاد آور شد  .

سرپرست  اداره ارزیابی عملکرد،  بازرسی و رسیدگی به شکایات  اداره کل زندانهای استان مرکزی   همچنین به تشریح نحوه بازرسی و کنترل اصولی کلیه ورودی زندانها و نوع پوشش صحیح  امنیتی مجموعه زندانهای استان در جهت ایجاد ثبات و آرامش برای کلیه مجموعه های خدمت  دهنده و خدمات گیرنده پرداخت .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*