نشست ویژه هفته دفاع مقدس در زندانهای استان مرکزی

نشست ویژه هفته دفاع مقدس در زندانهای استان مرکزی
همزمان با هفه دفاع مقدس و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی اداره کل زندانهای استان مرکزی نشست بصیرت افزایی با حضور کارکنان این اداره کل برگزار شد .


مهمان ویژه اسن نشست مسئول سیاسی سپاه ناحیه شهرستان اراک بود که طی سخنانی به یادآوری حماسه‌های بی بدیل فرزندان این مرز و بوم در سالهای دفاع مقدس پرداخت .
سرهنگ فراهانی با بیان این مطلب که حماسه های ۲۲۰ هزار شهید دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش‌های این دوران است افزود : تبیین نقش، ولی فقیه در احیای هویت دینی و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و بهره گیری از دستاورد‌های آن به خصوص در دوران دفاع مقدس و حصول پیروزی‌های عظیم همراه با وحدت بین نیرو‌های مسلح و بسیج مردمی، همبستگی اقوام ادیان ، ملل و مذاهب اسلامی در داخل و خارج از کشور به عنوان حیات معنوی کشور بوده و تبیین نقش بصیرت و مقاومت با بهره گیری از فرهنگ عاشورایی در ثبات روزافزون جمهوری اسلامی ایران و توجه داشتن به درس‌ها و عبرت‌های جنگ تحمیلی در مقابله با استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی از راهبرد‌های مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقطع حساس کنونی است .
وی با تشریح توفیقات و پیشرفتهای جمهوری اسلامی در استحکام قدرت نظامی در منطقه و جهان بر ضرورت انسجام و وحدت ملی در مقابله با دشمنان قسم خورده کشور تاکید نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*