پروژه زندان جدید شهرستان تفرش آماده بهره برداری

پروژه زندان جدید شهرستان تفرش آماده بهره برداری
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مدیر کل زندانهای استان از پایان ساخت زندان جدید شهرستان تفرش و آمادگی بهره برداری این پروژه خبر داد.


بر اساس این گزارش فلاحتی مطلق در جریان بازدید «عبدالهی» رئیس کل دادگستری استان مرکزی و «رحمانی» رئیس دادگستری شهرستان تفرش از مراحل پایانی این پروژه ضمن ارائه گزارش نحوه و مدت زمان اجرای طرح از آمادگی این اداره کل جهت راه اندازی زندان جدید که در جهت رفع مشکلات متعدد نگهداری زندانیان حوزه قضایی تفرش و شهرستانهای اطراف و خانواده آنها احداث شده است خبر داد .
علی عباس فلاحتی مطلق ضمن تقدیراز همکاری گسترده و حمایت اثر بخش مجموعه قضایی و اجرایی استان و شهرستان تفرش در حمایت از اجرای طرح مذکور گفت: ساخت و توسعه زندان ها در نظام اسلامی هرگز یک هدف و ارزش نیست ولی با توجه به آسیب های اجتماعی در جوامع و نیاز تأمین امنیت جامعه این اقدام ضروری است .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی با اشاره به ضرورت توسعه فضاها و امکانات موجود در حوزه های مختلف زندانبانی اسلامی در راستای تحقق اهداف اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها و کاهش مشکلات ارائه خدمات گفت: عملیات احداث زندان جدید شهرستان تفرش به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع با پیش بینی کلیه ظرفیتها و استاندارد های لازم در مدت ۶ ماه و با حداکثر صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع موجود احداث گردیده است .
رئیس کل دادگستری استان مرکزی نیز در این بازدید با اشاره به اقدامات عمرانی گسترده در مجموعه زندانهای استان و تقدیر از تلاش شبانه روزی و اثر بخش این مجموعه در به ثمر نشستن کلیه طرح های اجرایی در کمترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب ابراز امیدواری کرد با احداث این پروژه نیز مشکلات فضای فیزیکی نگهداری زندانیان ، تردد خانواده انها به شهرستانهای اطراف و مرکز استان و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی به منظور تحقق اهداف اصلاحی و تربیتی و بازگشت سلامت زندانیان به جامعه مرتفع گردد .
در پایان این بازدید اولین نماز جماعت با امامت رئیس کل دادگستری در حسینیه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اقامه گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*