پیشرفت عملیات احداث بازداشتگاه جدید شهرستان تفرش

پیشرفت عملیات احداث بازداشتگاه جدید شهرستان تفرش
عملیات پوکه ریزی سقف ، نما کاری، نصب دکل مخابراتی و اجرای تاسیسات بازداشتگاه ۲۵۰ نفره شهرستان تفرش با حضور مدیر کل زندانها و رئیس دادگستری این شهرستان آغاز شد.


« فلاحتی مطلق» مدیر کل زندانهای استان مرکزی با همراهی تعدادی از مسئولین زندانهای استان با حضور دو روزه و نظارت بر روند اجرایی پروژه بازداشتگاه جدید شهرستان تفرش شامل ساختمان خوابگاه زندانیان و دیگر بخشهای جانبی و اعلام خبر آغاز پوکه ریزی سقف ها با همکاری واحد موتوری شهرداری اراک و اجرای نما کاری، نصب دکل مخابراتی  و تاسیسات این بازداشتگاه گفت : مجموعه زندانهای استان با تمام توان و ظرفیت ممکن تلاش می نماید که با راه اندازی این طرح در آینده نزدیک مشکلات موجود نگهداری زندانیان شهرستان تفرش وخانواده آنها مرتفع گردد.
«رحمانی» رئیس دادگستری شهرستان تفرش نیز با حضور در محل اجرای پروژه ضمن تقدیراز اقدامات انجام شده و سرعت عمل بالا در پیشرفت کار از نظر کمی و کیفی گفت : با پیگیری مداوم و شبانه روزی مدیر کل و مجموعه زندانهای استان که عامل اصلی تحقق این امر می باشد و با توجه به ضرورت توسعه فضای نگهداری استاندارد زندانیان مطابق با حقوق شهروندی آنها و رفع مشکلات خانواده زندانیان و . .. امید این می رود این پروژه در کمترین زمان ممکن به بهره براری برسد .
پروژه بازداشتگاه شهرستان تفرش با زیر بنای مفید ۱۵۰۰ متر مربع شامل فضای های مورد نیاز اعم از بند، اماکن و سرویسهای بهداشتی، فضا های ورزشی، کلاسهای آموزشی، بخش اداری و… با ظرفیت ۲۵۰ نفر در حال احداث بوده که طی ۵ ماه ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*