کلام وحی نسخه شفا بخش اصلاح و تربیت زندانیان

کلام وحی نسخه شفا بخش اصلاح و تربیت زندانیان

مدیر کل فرهنگی تربیتی سازمان زندانهای کشور به منظور بازدید از فعالیتهای فرهنگی تربیتی زندانی استان مرکزی در بدو ورود به این استان با همراهی مدیر کل زندانها با رئیس کل دادگستری استان دیدار نمود .

حجت الاسلام رستمی در دیدار با عبدالهی رئیس کل دادگستری استان با تقدیر از همکاری و تعامل سازنده و خوب مجموعه قضایی استان با زندانها ثمرات ارزشمند این همکاری را توسعه و گسترش فعالیتهای فرهنگی و قرآنی زندانها عنوان نمود

مدیر کل فرهنگی تربیتی سازمان زندانهای کشور سپس در جمع زندانیان اندرزگاه قرآنی اردوگاه کار درمانی استان مرکزی با اشاره به اثرات معجزه آسای کلام وحی، نتایج حاصل شده و اثرات شگفت انگیز این نسخه روح بخش در روح و روان زندانیان را نمونه مشهود شفا بخشی قرآن کریم اعلام نمود.

حجت الاسلام رستمی از اجرای برنامه ها و طرح های جشنواره قرآنی،کتابخوانی،نماز و ..  در قالب ۸  منطقه در زندانهای کشور  بصورت  هفته های قرآنی ،فرهنگی و … خبر داد.

در این نشست تن معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:راه سعادت و رستگاری  انسان از مسیر قرآن کریم میگذرد و معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد به دنبال مشارکت و کمک در هر گونه فعالیت قرآنی در کشور و خارج از کشور بوده و  در کلیه شاخه ها با تمام ظرفیت ممکن با این نوع فعالیتها در زندانها همکاری و از روند اجزایی آن حمایت خواهند نمود.

معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به وجود پیشینه مفاخر قرآنی در استان مرکزی از جمله کربلایی کاظم ساروقی  به عنوان نمونه های ارزشمند و قابل استناد یاد کرد  و گفت : ضروری است درخصوص شناخت  ابعاد شخصیتی این بزرگان تلاش بیشتری گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*