کمک ۶ میلیارد ریالی خیرین شهرستان خمین در جشن گلریزان ستاد دیه

کمک ۶ میلیارد ریالی خیرین شهرستان خمین در جشن گلریزان ستاد دیه
به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان خمین برگزاری سنت حسنه جشن گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد این شهرستان با کمک ۶ میلیارد ریالی خیرین این شهرستان به پایان رسید .


در این جشن گلریزان که با حضور خیرین نیک و مسئولین این شهرستان برگزار شد مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد ستاد دیه استان و آمار میزان کمکهای خیرین و تعداد آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت : از ابتدای ماه رمضان ۴ جشن گلریزان در شهریهای اراک، ساوه ، محلات و دلیجان برگزار شده که مبلغ ۲۳ میلیارد ریال کمک خیرین در این جشنها جمع آوری شده است .
حسین بیگی در ادامه افزود : در سال گذشته با کمک خیرین تعداد ۸۷ نفراز زندانیان جرایم غیر عمد شهرستان خمین از زندان آزاد شدند و در حال حاضر نیز تعداد ۳۷ زندانی جرایم غیرعمد این شهرستان منتظر کمک های خیران هستند و هر فردی میتواند با شرکت در این امر خداپسندانه در حد توان خود در راستای آزادی این افراد تلاش کند.
در پایان این جشن گلریزان مبلغ ۶ میلیارد ريال کمک نقدی خیرین شهرستان خمین جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند زندان این شهرستان جمع آوری گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*