کمک۳۵ میلیارد ریالی  کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) به خانواده زندانیان

کمک۳۵ میلیارد ریالی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) به خانواده زندانیان

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی مدیر کل زندانهای این استان به تشریح همکاری مشترک بین مجموعه کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و اداره کل زندانهای استان پرداخت .


علی عباس فلاحتی مطلق ضمن تقدیراز همکاری و تعامل گسترده و اثر بخش مسئولین کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان گفت : با توجه به اجرای تفاهم نامه مشترک فی مابین دو دستگاه در جهت کمک به رفع بخشی از نیازمندیها و مشکلات خانواده های زندانیان نیازمند از ابتدای سال جاری تاکنون مبلغ ۳۵ میلیارد و ۲۶۵ میلیون ریال توسط کمیته امداد حضرات امام خمینی (ره) استان در حیطه های تامین جهیزیه ، کمک هزینه معیشتی، بهداشتی و درمانی ، آموزشی،کمک هزینه تحصیلی، ایجاد اشتغال و … خانواده زندانیان و زندانیان آزاد شده هزینه شده است .
مدیرکل زندانهای استان مرکزی با اشاره به مشکلات متعدد خانواده زندانیان در ابعاد اقتصادی ، روحی و روانی و .. رسیدگی به این قشر آسیب پذیر و کمک به رفع بخشی از مشکلات معیشتی و اقتصادی آنها را از برنامه ها و سیاستهای اجرایی سازمام زندانها با همکاری انجمنهای حمایت از خانواده زندانیان ، مراکز مراقبت بعد از خروج و مساعدت دیگر نهادها و دستگاه های حمایتی عنوان نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*