۵ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال کمک خیرین شهرستان محلات به ستاد دیه

۵ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال کمک خیرین شهرستان محلات به ستاد دیه

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان محلات همزمان با ماه با فضیلت رمضان مراسم گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند و جرائم غیر عمد در این شهرستان برگزار شد.


در این جشن گلریزان که با حضور خیرین نیک و مسئولین این شهرستان برگزار شد رئیس دادگستری این شهرستان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد ستاد دیه استان از بدو تاسیس تاکنون و آمار میزان کمکهای خیرین و تعداد آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت : در حال حاضر تعداد ۱۷ نفر محکوم جرایم غیر عمد در زندان شهرستان محلات زندانی هستند که برای آزادی این افراد نیاز به کمک خیرین میباشد .
احمدی در ادامه گفت :کلیه کمکهای خیرین این شهرستان به آزادی زندنیان جرایم غیرعمد این شهرستان اختصاص خواهد یافت و سال گذشته با کمک خیرین ۲۴ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد محلات از زندان آزاد شدند .
در پایان این جشن گلریزان مبلغ ۵ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال کمک نقدی خیرین شهرستان محلات جهت کمک به آزادی زندانیان نیازمند زندان این شهرستان جمع آوری گردید که معادل ۲ برابر کمک سال گذشته خیرین این شهرستان می باشد .
از ابتدای ماه رمضان تاکنون مبلغ ۲۲ میلیارد ریال در جشنهای گلریزان شهرستانهای اراک ، ساوه ، دلیجان و محلات توسط خیرین به ستاد دیه کمک شده و جشن گلریزان شهرستان خمین نیز طی هفته آینده برگزار خواهد شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*