نماینده ولی فقیه در استان مرکز ی : زندان با قرآن آباد می شود

نماینده ولی فقیه در استان مرکز ی : زندان با قرآن آباد می شود
آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه شهرستان اراک در مراسم رونمایی از ۶ هزار جلد قرآن کریم اهدایی خیرین قرآنی استان در سالن اجتماعات استانداری مرکزی به تشریح بخشی از فعالیتهای قرآنی در زندانها پرداخت.


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان اراک در مراسم رونمایی از ۶ هزار جلد قرآن کریم اهدایی خیرین قرآنی استان در سالن اجتماعات استانداری مرکزی ضمن تبریک این ایام گفت: زندانها با قرآن آباد میشوند و تلاشهای در حال انجام در زندانها باعث تحول روحی زندانیان شده است .
آیت الله دری نجف آبادی ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در زندان ها گفت: سلامت فکری ، روانی ، اجتماعی افراد جامعه در سایه روح قرآن ایجاد خواهد شد و در زندانها هستند افرادی که با تمسک به کلام وحی و حفظ قرآن کریم از مجازات اعدام رهایی یافته اند .
لازم به ذکر است اشاره نماینده ولی فقیه در استان مرکز ی تعداد ۶ زندانی رها یافته از مجازات اعدام طی ۳ سال گذشته در اردوگاه کاردرمانی استان بوده است که به واسطه حفظ کلام وحی و با موافقت ریس قوه قضائیه از مجازات اعدام نجات یافته اند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*