راه اندازی سیستم نوبت دهی در سالن ملاقات زندان مرکزی اراک و اردوگاه  

راه اندازی سیستم نوبت دهی در سالن ملاقات زندان مرکزی اراک و اردوگاه

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی سیستم نوبت دهی الکترونیک در سالن ملاقات زندان مرکزی اراک و اردوگاه کار درمانی و حرفه آموزی این استان نصب و راه اندازی گردید.


مدیر کل زندانهای استان مرکزی ضمن اعلام این خبر هدف از این کار را تکریم ارباب رجوع و فراهم نمودن فضای آرام به دور از تنش و استرس و ایجاد رضایت وآسایش برای خانواده های مراجعه کننده به سالنهای ملاقات زندانها عنوان نمود .
علی عباس فلاحتی در ادامه افزود طی پیگیری و هماهنگی به عمل آمده توسط مدیر زندان مرکزی این سیستم با قابلیت های نوبت دهی و پیجینگ در سالنهای ملاقات زندان مرکزی اراک و اردوگاه نصب و راه اندازی گردید .
مدیر کل زندانهای استان مرکزی ، جلوگیری ازاتلاف وقت برای مراجعه کنندگان و کارکنان سالنهای ملاقات ، جلوگیری از هرج و مرج و تجمع بیش ار حد در باجه های اعطای ملاقات ، رعایت شئونات اسلامی برای مراجعه کنندگان ، ایجاد رضایت و آرامش روانی برای ارباب رجوع، تکریم ارباب رجوع و … را از مزایا و محاسن ویژه اجرای این طرح عنوان نمود و افزود طی نظر سنجی به عمل آمده کلیه مراجعین به باجه های اعطای ملاقات این دو زندان از اجرای این طرح ابراز خشنودی و رضایت کامل داشته و از مسئولین و دست اندرکاران اجرای این طرح تقدیر نموده اند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*