دیدار مدیر کل زندانهای استان مرکزی با معاون سیاسی استاندار

دیدار مدیر کل زندانهای استان مرکزی با معاون سیاسی استاندار
مدیر کل زندانهای استان مرکزی ضمن دیدار با اکرمی معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی ضمن تبریک سال جدید و آروزی موفقیت باری وی در سال پیش رو و ارائه توضیحاتی وی را در جریان برنامه های در حال اجرایی و همچنین مشکلات و موانع موجود این اداره کل قرار داد .


به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی فلاحتی مطلق دراین دیدار که در محل استانداری و با همراهی رئیس اداره فرهنگی ، فرمانده یگان حفاظت و مسئول روابط عمومی این اداره کل انجام شد به تشریح روند پیگیری موضوعکمک به تکمیل و تجهیز اردوگاه نگهداری محکومان مواد مخدر ، مشکلات و موانع پیش رو و همچنین ضروت توجه به این موضوع در حیطه توسعه فعالیتهای فرهنگی و تربیتی ، بهداشت و درمان، خدمات و پشتیبانی، حرفه آموزی ، اشتغال،اصلاح رفتار و …. پرداخت .
معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی نیز ضمن اشاره به اقدامات گسترده و شاخصی که درحوزه های در زندانهای استان انجام شده است گفت: با توجه به وسعت و گستردگی خدمات ارائه شده توسط این اداره کل به منظورکسب نتایج هرچه پربارتر بازگشت سلامت و سعادتمندانه زندانیان به جامعه در خصوص کمک به اداره کل زندانهای استان مبنی بر رفع مشکلات مطرح شده و پیگیری موضوعات  مطرح شده  قول مساعدت و همکاری داد.
فلاحتی مطلق همچنین با مدیران کل امور اقتصادی ، امور اجتماعی ، امور بانوان ، امنیتی انتظامی و بازرسی استانداری مرکزی دیدار نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*